حسابداری

اکسل حقوق و دستمزد سال‌های ۹۷ و ۹۸

ی.در اکسل حقوق و دستمزد ۹۸ شما علاوه بر جداول کامل حقوق و مزایای مستمر و غیر مستمر با دیگر آیتم های مهم قانون کار و تامین اجتماعی و قانون مالیاتهای مستقیم همراه می باشد.

هر شرکتی دارای انواع مختلفی هزینه می باشد مانند هزینه‌های تولیدی، عمومی و اداری، توزیع و فروش و… با توجه به نوع هر شرکت این هزینه‌ها می‌تواند متغیر باشد.در بین هزینه‌ها، هزینه‌ای مشترک در بین تمام شرکت‌هاست: هزینه حقوق و دستمزد!

در همه شرکت‌ها این هزینه وجود دارد و می تواند جزء یکی از مهم ترین هزینه های یک شرکت باشد،چون سرمایه انسانی نمی تواند در شرکت ها نادیده گرفته شود.

با توجه به اهمیت موضوع حقوق و دستمزد و درخواست بسیاری از دوستان عزیز بر خود لازم دانستیم که در مورد حقوق و دستمزد اندکی شرح دهیم.همچنین اکسل حقوق و دستمزد را نیز برای شما دوستان تهیه نمودیم تا بتوانید از آن استفاده نمائید.

اکسل همچنان در صدر

هزینه حقوق و دستمزد شامل اجزای مختلفی می باشد از جمله: حقوق روزانه،تعداد روز کارکرد،ساعت اضافه کاری،حق اولاد،حق بن،حق خواروبار،حق بیمه پرسنل،سهم بیمه کارفرما،مالیات حقوق،وام یا مساعده و…

خوشبختانه شرکت های بسیاری با خریداری نرم افزار حقوق و دستمزد به محاسبه حقوق پرسنل خود می پردازند.ولی گویا اکسل حقوق و دستمزد همچنان در صدر می باشد و بسیاری از حسابداران با بهره گیری از اکسل به انجام امور حسابداری می پردازند به خصوص حقوق و دستمزد.

من نیز به نوبه خود از اکسل در بسیاری از محاسبات به خصوص حقوق و دستمزد استفاده می نمایم.به خصوص در زمان حسابرسی مالی و زمانی که از طرف دارایی برای بررسی مجدد مدارک به شرکت ها می آیند.

 

لیست ۱۲ ماه حقوق و دستمزد

یکی از گزارشات مهمی که حسابرسان در زمان حسابرسی بررسی می نمایند لیست حقوق و دستمزد ۱۲ ماه سال مالی مورد نظر می باشد.لذا تهیه این اکسل بسیار مهم می باشد.با استفاده از اکسل ۱۲ ماه حتی میتوانید کل هزینه های مربوط به حقوق را کنترل نمایید.همچنین در زمان بررسی اسناد از طرف دارایی، یکی از مدارکی که از حسابداران و مدیران مالی می خواهند لیست ۱۲ ماه حقوق و دستمزد می باشد.حتی مدیران شرکت ها نیز از این امر مستثنی نبوده و با آنالیز حقوق و دستمزد ماهانه به کنترل هزینه های شرکت خود می پردازند.

برای دریافت فایل اکسل جدول حقوق و دستمزد سال‌های ۹۷ و ۹۸ فرم زیر را تکمیل نمائید.

اکسل حقوق و دستمزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *