لیست بیمه ماهانه خود را غیرحضوری ارائه و پرداخت کنید

لیست بیمه ماهانه خود را غیرحضوری ارائه و پرداخت کنید

با توجه به اینکه مدتی زیادی از اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی از ارسال لیست بیمه ماهانه کارگاه‌ها بصورت اینترنتی می‌گذرد، باز هم در پایان ماه ترافیک حضور مراجعه کنندگان در روزهای پایانی دیده می‌شود، البته سامانه ارسال لیست بیمه از طریق اینترنت هم مشکلات خود را دارد ولی با همه مشکلاتش از اتلاف وقت جلوگیری کرده و شما می‌توانید از مراحل ثبت و تایید و پرداخت لیست بیمه تامین اجتماعی خود به خوبی مطلع شوید.

ارسال لیست بیمه از طریق اینترنت

آدرس ورود به این سامانه www.samt.tamin.ir است که قبلاً از طرف سازمان تامین اجتماعی اطلاع رسانی شده است . البته کاربران باید در ابتدا کارت شناسایی کارفرمایان را دریافت کنند که نحوه دریافت آن به این صورت است که باید به نزدیکترین شعبه بیمه به کارگاه محل فعالیت خود مراجعه کنند و پس از پر کردن فرم تعهدنامه ارسال لیست حقوق و دستمزد از طریق اینترنت اقدام نموده و پس از تحویل آن به واحد درآمد ، این کارت را می توانند دریافت کنند.

فایل راهنمای ارائه اینترنتی لیست حق بیمه کارفرمایان

سازمان تامین اجتماعی یک فایل راهنمای ارائه اینترنتی لیست حق بیمه و تکمیل و پرداخت این سامانه را تنظیم کرده که کاربران می‌توانند با مراجعه به آن و اجرای قدم به قدم مراحل، به راحتی و بدون مشکل این لیست را به شعبه مربوط ارائه کرده و شماره پیگیری که نشان‌دهنده تایید از طرف شعبه بیمه می باشد را دریافت کنند.

محاسن سامانه ارسال لیست بیمه

یکی از محاسن این سامانه محاسبه خطاها و آگاهی پیداکردن کاربران از خطاهای بوجود آمده و برطرف کردن آنهاست ، و شما دیگر نگران مشکلات مراجعه حضوری نخواهید بود .برای پرداخت حق بیمه هم شما خیلی راحت و بدون اتلاف وقت می توانید از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت و و بانک رفاه ، این فرآیند را انجام دهید و پایان برسانید.

شما می‌توانید با کلیک بر روی فیلم آموزشی نحوه ارسال لیست بیمه این فیلم را مشاهده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *