در حال نمایش 6 نتیجه

با گذشت زمان، می‌بینیم که نیاز به علم حسابداری حتی در کوچک‌ترین کسب و کارها نیز حس می‌شود.در مسیر یادگیری و تسلط بر قوانین مالیات، حسابداری قسمت جدایی ناپذیر این راه است و افرادی که حسابداری مالیاتی (Tax Accounting) را با شرکت در آموزش حضوری حسابداری می‌آموزند و با دید بازتری با مسائل برخورد کرده و مهارت‌های آن‌ها در تحلیل این مسائل ارتقا می‌‌یابد.

اهمیت حسابداری مالیاتی از اهمیت امور مالیاتی حاصل می‌شود. قوانین و امور مربوط به مالیات همواره به عنوان یک جز مهم در کسب و کار افراد تلقی می‌شود . رسیدگی درست به امور مالیاتی می‌تواند از ضررهای هنگفت احتمالی وارده به یک شرکت جلوگیری کرده و خسارت‌ها را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

آموزش حضوری حسابداری

این دوره برای افرادی مناسب است که در پی ایجاد یک تغییر در نحوه نگرش خود به مسائل مالی هستند و می‌خواهند به صورت حرفه‌ای در این بازار فعالیت کنند.

این آموزش حضوری حسابداری فقط محدود به یک قشر خاصی نمی‌شود و از حسابداران استارتاپ‌ها و و شرکت‌های تازه بنا شده تا مدیران شرکت‌های بزرگ که علاقه‌مند به بروزرسانی اطلاعات خود در این زمینه هستند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

در نهایت، اگر دانشجو یا فارغ التحصیل رشته حسابداری یا مدیریت مالی یا رشته‌های مرتبط هستید یا به این حوزه‌ها علاقه دارید، اگر کارشناس یا مدیر مالی هستید، اگر به عنوان حسابدار و یا سرپرست حسابداری فعالیت می‌کنید، اگر مدیر اجرایی یا مدیر عامل یک شرکت یا استارتاپ هستید؛ این دوره همراه شما در مسیر پیشرفت در این حوزه است.

سرفصل‌های دوره